güvenlik Ankara'da Bina Güvenlik Sistemleri!

Bina Güvenlik Sistemleri

Ankara'da hizmet vermekte olan Bina Güvenlik Sistemleri - BGS kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunmayı görev edinmiştir. Ankara'da işyerlerine, evlere ve bunun gibi güvenlik konusunda üst düzey koruma ve caydırma uygulamaları olarak Güvenlik Sistemi, Alarm Sistemi, Görüntülü Alarm Sistemi, Görüntülü Diafon Sistemi ihtiyacı olanların bilinen tercihidir. Bina Güvenlik Sistemlerinin kampanyalarından faydalanmak için fazla beklemeyin mutlaka ücretsiz keşif için aşağıdaki "Beni Ara" kısmını doldurun yada 0 549 400 05 80 numaralı telefonlarımızı arayarak bilgi alın...

görüntülü alarm sistemleri

Görüntülü Alarm Sistemleri

Anında müdahale için 24 saat nöbet tutan sistem!

Görüntülü Alarm Sistemi Nasıl Çalışır?: LIFESOS alarm sistemi ev/işyerinize kurulur bölgesel kameralar giriş ve çıkışlara monte edilir. 7 gün 24 saat izler, kayıt altında alır, izinsiz durumlarda size haber verir. Kablosuz bir sistemdir.

Sistem Özellikleri: Bir hırsızlık girişimi olduğu zaman alarm devreye girer ve siren çalar ve hemen belirttiğiniz telefon numaralarını arar, telefonunuza gelen ihbar sayesinde hemen interneti olan bir platforma bağlanarak (bilgisayar veya cep telefonu) ortamı gözleyebilir ve o bölgedeki güvenlik güçlerine haber verebilirsiniz.

Sistem İçeriği:

  • Kablosuz LIFESOS Alarm Sistemi
  • 1 adet indoor dome SONY gece görüşlü kamera
  • 1 adet outdoor SONY gece görülü kamera
  • 1 adet kayıt cihazı
ücretsiz keşif

Neredeyiz!

güvenlik hizmetleri